Ana Sayfa > 6COM için Uyumlu Ubiquiti UF-MM-10G 10 Gb SFP + modülü 10GBase-SR, MMF 850nm 300 m

6COM için Uyumlu Ubiquiti UF-MM-10G 10 Gb SFP + modülü 10GBase-SR, MMF 850nm 300 m

₺101.09

  • Marka Adı: SFPNEXT
  • Model Numarası: 6C-SFP+-SR
  • Form Type: SFP+
  • Data Rate: 10.3Gbps
  • Wavelength: 850nm
  • Distance: 300
  • Interface: LC duplex
  • Optical Components: VCSEL 850nm
  • Cable Type: MMF
  • DDM Support: Yes
  • TX Power: -6.5~-1dBm
  • RX Sens: < -11.1dBm
  • Birim Tipi: parça
  • Paket Boyutu: 10cm x 5cm x 3cm (3.94in x 1.97in x 1.18in)


Özellikleri Uyumlu Ubiquiti UF-MM-10G MMF, 850nm dalga boyu, LC dubleks konnektör için 10GBASE-SR SFP + alıcı-verici modülü. Dalga Boyu: 850nm Ulaşmak: 300 m Fiber Tipi: MMF Tx gücü (dBm): -6 ~-1 Rx Sens. (dBm): Sıcaklık. (℃): 0 ~ 70
not:
1. Normally, biz her için yaklaşık % 60% gerçek değeri ilan edecek Ekspres paket. gümrük vergileri var varsa, bunu ödemek gerekir. biz gümrük vergi ayı olmaz.
2. mal aldıktan sonra, ilk kez ürün görünüm dikkatle kontrol edin, ürün özellikleri ve doğrulama test yapmak ve makineyi kullanmak, herhangi bir sorunuz bulursanız, hemen çevrimiçi hizmeti ulaşın lütfen, biz iade veya değiştirme için uygulayabilirsiniz prosedürleri doğrulama sonra sizin için.
3. We kaynağı tamamen teknolojisi desteği ömür boyu. eğer herhangi bir isteği varsa, biz tatil hariç 24 saat içinde size cevap verecektir.

Etiketler: Ucuz 6COM için Uyumlu Ubiquiti UF MM 10G 10 Gb SFP + modülü 10GBase SR, MMF 850nm 300 m, Yüksek Kalite 6COM için Uyumlu Ubiquiti UF-MM-10G 10 Gb SFP + modülü 10GBase-SR, MMF 850nm 300 m, Çin Fiber Optik Ekipmanları Tedarikçiler.

İlgili ürünler: