Ana Sayfa > 1 ADET Küçük Kilit Gönye Yönlendirici Bit Anti-geri tepme 45 Derece 1/2 Inç Stok 1/4 Inç Shank Tenon Kesici WoodworkingTools-RCT15291 için

1 ADET Küçük Kilit Gönye Yönlendirici Bit Anti-geri tepme 45 Derece 1/2 Inç Stok 1/4 Inç Shank Tenon Kesici WoodworkingTools-RCT15291 için

₺25.23

  • Marka Adı: JGZUI
  • malzeme: Tungsten Kobalt Alaşım
  • tip: 45MITER
  • Birim Tipi: parça
  • Paket Boyutu: 10cm x 10cm x 6cm (3.94in x 3.94in x 2.36in)

küçük Kilit Gönye Yönlendirici Bit-45 °-1/2 " Stok-1/4 " Sap açıklama
tersinir 45 ° kilit gönye tutkal ortak kullanın yönlendirici bit katılmak için 90 ° panoları. birbirine 45 ° keser üretecek olmadan son derece güçlü eklemler sahip sırasında yerinde panoları tutmak için mücadele etmek sıkma. ayrıca, bunu sağlayacak ekstra yapıştırma yüzey son derece güçlü ve dayanıklı sonuçlanan ortak. zaman düzgün konumlandırılmış, bit hem stokta adet kesecek ayarlamak zorunda kalmadan bit. basitçe set stok merkezinde merkezine bit. daha sonra, kesim tek parça yatay ve ikinci bir dikey. stok ile kullanım için idealdir 3/8 arasında " ve 1/2 " kalın. İki flüt karbür kesiciler & 1/4 " sap.
bizim freze uçları katı sertleştirilmiş çelik kullanılarak üretilmektedir ve C3 mikro tahıl karbür. (C3 sınıf karbür router bit sanayi kullanılan yüksek notu) sonuç son derece dayanıklı bit en titiz endüstriyel uygulamalar için kullanılabilir olduğunu. hassas, tasarımcı profilleri oluşturmak pürüzsüz ve detaylı cuts, herhangi bir karmaşıklık düzeyi projeleri için mükemmel. bizim hem profesyoneller ve hobi tercihi uçları vardır. tasarım Anti-geri tepme denge +/-. 003 " tolerans (yüksek RPMs de düzgün çalışmasını sağlayan) vücut katı Sertleştirilmiş Çelik bıçak endüstriyel sınıf mikro tahıl karbür kesici CNC için yere bir 600 grit, ayna gibi bitirmek kanca & Kesme Açıları yüksek kanca & kesme açıları için izin kesiciler dilim stok üreten içine sorunsuz temiz, splinter ücretsiz. rulman tamamen kapalı & yağlanmış kaplama isı dayanıklı kaplama üzerinde fırında talaş birikmesini önler, reçine, ve pitch.

Etiketler: Ucuz 1 ADET Küçük Kilit Gönye Yönlendirici Bit Anti geri tepme 45 Derece 1/2 Inç Stok 1/4 Inç Shank Tenon Kesici WoodworkingTools RCT15291 için, Yüksek Kalite 1 ADET Küçük Kilit Gönye Yönlendirici Bit Anti-geri tepme 45 Derece 1/2 Inç Stok 1/4 Inç Shank Tenon Kesici WoodworkingTools-RCT15291 için, Çin Freze Kesici Tedarikçiler.

İlgili ürünler: