Ana Sayfa > Campleader Çok fonksiyonlu Askeri Taşınabilir Katlanır Kürek Survival Spade Mala Dibble Acil Bahçe dış ortam aracı CL106

Campleader Çok fonksiyonlu Askeri Taşınabilir Katlanır Kürek Survival Spade Mala Dibble Acil Bahçe dış ortam aracı CL106

₺63.85

  • tip: kamp testere
  • boyut: S
  • Marka Adı: CAMPLEADER
  • Usage: Outdoor Survival Tool
  • Item: High Strength Steel Wire Fretsaw
  • Birim Tipi: parça
  • Paket Boyutu: 18cm x 13cm x 7cm (7.09in x 5.12in x 2.76in)


Marka Adı: Çok fonksiyonlu Taşınabilir Katlanır Kürek
Özellikleri:
-Mini katlanır kürek bir ultra hafif, akıllı çok fonksiyonlu, süper kompakt araçları bahçe ve açık hava etkinlikleri için.
-Katlama kolları kürek kat iki kez. Bu boyutu kompakt yapılır zaman katlanmış yüzden kolayca paketlenmiş bir kamp veya plaj gezisi veya bahçe için yapılır.
-Rahat yumuşak kauçuk kavrama kolu, kalınlaşmış keskin uçlu, ergonomik tasarım.
-Askeri oturtulmasıyla kürek kullanılabilir ya düz ya da bir 90 derece açı.
-Bir döngü ile uygun bir taşıma kılıfı geliyor yani kürek bir kemer veya eklemek olabilir sırt çantası.
-Güçlü temperli dövme çelik yapılmış, kürek önlemler 41.50 cm uzun gelişeceğini zaman, dahil bir tarafında bir tırtıklı bıçak için kullanılabilir, böylece hafif dalları kapalı gördüm.
-Katlanır kürek kazmak için kullanılabilir lastikleri kir dışarı eğer bir araba sıkışmış olur.
-Bu araçlar için de mini kar kürek kazma lastikler dışarı kar bankalar. Bu dahil bir toplama aleti çatlak buz veya kayalar kaldırmak yardımcı olabilir.
-Trenching kürek katlama kürek için başka bir adı vardır beri onun sivri tip bıçak için uygun yapar kazma siperler etrafında toplamak için kamp su kamp uzak.
-Bir katlanır kamp kürek scoop out kayalar ve düzleştirmek için de kullanılabilir bir yüzey için bir çadır yanı sıra çadır stakes için delik kazmak. Katlanır kürek bir yangın çukur oluşturmak için de kullanılabilir.

Etiketler: Ucuz Campleader Çok fonksiyonlu Askeri Taşınabilir Katlanır Kürek Survival Spade Mala Dibble Acil Bahçe dış ortam aracı CL106, Yüksek Kalite Campleader Çok fonksiyonlu Askeri Taşınabilir Katlanır Kürek Survival Spade Mala Dibble Acil Bahçe dış ortam aracı CL106, Çin Açık Araçları Tedarikçiler.

İlgili ürünler: